Для луганських ВПО облаштували безкоштовне житло на Кіровоградщині
У Войнівці Олександрійського району Кіровоградської області Лисичанська міська військова адміністрація облаштувала приміщення для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб з Луганщини.
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
На території колишнього дитячого оздоровчого табору для переселенців підготували 45 місць для компактного проживання. Зараз там мешкають 30 людей.
Силами комунальних закладів та благодійників вже привели до ладу санвузли, кімнати для проживання та кухню.
Всіх мешканців забезпечують комплектами постільних принад: матрац, подушка, ковдра, постільна білизна тощо.
Для безпечного проживання на території є бомбосховище, яке може вмістити всіх мешканців МКП.
На території комплексу працюватимуть комунальні служби Лисичанської міської військової адміністрації.
Проживання безкоштовне.
Контакти для тих, хто бажає поселитися на цій локації:
- +380 95 655 8606 – call-центр ЦНАП у м. Лисичанську;
- +380 99 005 1478 – Георгій.
Нагадаємо, Кремінська МВА розповіла про заходи із забезпечення ВПО житлом.
- 1034 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 15 громад Луганщини запровадили програми компенсації для ВПО за “єОселею”, - Укрфінжитло
- 18:00 У Дніпрі відбудеться презентація книги Семена Перцовського “Придінців’я: український характер”
- 17:00 За п’ять днів мешканці Луганщини подали майже 300 заяв на участь у програмі житлового кредитування ВПО
- 16:00 До луганського гумхабу на Житомирщині передали меблі, постіль, матраци, ходунки, корми для тварин
- 15:00 Луганчанка стала чемпіонкою світу з бодібілдингу, – ЗМІ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув лисичанин Сергій Подгорний 18.11.2025 переглядів: 1282
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 1087
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 1038
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 679


15 громад Луганщини запровадили програми компенсації для ВПО за “єОселею”, - Укрфінжитло
У Дніпрі відбудеться презентація книги Семена Перцовського “Придінців’я: український характер”
За п’ять днів мешканці Луганщини подали майже 300 заяв на участь у програмі житлового кредитування ВПО 