В Україні у п'ятницю буде холодно, очікуються заморозки
У п'ятницю, 19 квітня, дощовий циклон та його атмосферні фронти почнуть зсуватися з території України.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її прогнозом, опади 19 квітня найбільш ймовірні у західних та північних областях та на Вінниччині.
"Причому через холодну погоду мокрий сніг можливий не лише в Карпатах, а й на рівнині", - додала вона.
На решті території України - схід, південь, більшість центру - без істотних опадів.
Вітер очікується західного напрямку, поривчастий, до сильного.Температура повітря знизиться на сході та півдні та на Дніпропетровщині, там очікується +13+18 градусів, а на півночі, заході та в більшості центральних областей буде так само холодно, +8+12 градусів.
"Уважно. Найближчої ночі в західних областях, а в ніч на 20 квітня в більшості областей України, окрім південної частини, передбачаються заморозки!" - попередила Діденко.
У Києві 19 квітня очікується близько +8 градусів, подекуди дощ, західний вітер буде сильним.
- 340 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Завтра у Києві луганчан проконсультує фахівець обласного управління ПФУ
- 18:00 Сіверськодончани відсвяткували День вишиванки у Дніпрі (ФОТО)
- 17:06 У п'ятницю половина України мерзнутиме при +8, інша половина - грітиметься при +21
- 17:00 Громада Луганщини надає грошову допомогу захисникам: контакти для отримання
- 16:32 Трамп про переговори між рф та Україною: "Нічого не станеться, доки я не зустрінуся з путіним"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Лисичанську діти висадили на честь акції окупантів дивну клумбу 09.05.2025 переглядів: 2433
- ВПО можуть отримати компенсацію за оренду житла від ООН – куди звертатися 11.05.2025 переглядів: 2060
- Керівниця департаменту соцзахисту Луганської ОВА Поліщук пішла на пенсію 13.05.2025 переглядів: 1456
- Сіверськодонецьк у серці: історія жінки, яка полюбила своє місто та втратила його через війну 09.05.2025 переглядів: 1200