рф виробляє більше зброї, ніж їй потрібно для війни в Україні, – міністр оборони Німеччини
Опубліковано 25.04.2024 - 09:14
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що росія виробляє зброю та боєприпаси у тій кількості, що більша за потреби для війни в Україні.
Про це пише n-tv.
Зазначається, що зі збільшенням витрат на озброєння та порядком військової економіки "значна частина або частина того, що виробляється, більше не йде на фронт, а потрапляє на склади".
Водночас міністр застерігає від подальших військових амбіцій путіна.
"Тепер ви можете бути наївними та сказати, що він робить це лише з обережності. Як скептична людина, я б сказав у цьому випадку, що він робить це тому, що, у разі сумніву, у нього є плани або щось може бути", - сказав Борис Пісторіус.
Нагадаємо, що німецький експерт зробив прогноз щодо наслідків у випадку програшу України.
- 356 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Діджей з Луганщини став артилеристом у «Помсті» (ВІДЕО)
- 18:00 Луганські рятувальники запрошують на роботу ветеранів війни
- 17:06 Сіверськодончани знову жаліються на якість ремонтів
- 16:00 Луганчан закликають долучитися до патріотичного забігу “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”
- 15:50 Сенатор Грем звернувся до путіна: "Твоя черга близько, Трамп "надере тобі зад"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 8013
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 5136
- Під окупованим Сіверськодонецьком безкоштовно роздають дачі 16.07.2025 переглядів: 5074
- Мешканці захопленої Луганщини не зможуть позбутися паспорта рф навіть при підозрі в екстремізмі. Ціна на газ зросла на 62% 18.07.2025 переглядів: 4877