Вбивство українців у Німеччині – у Bild розкрили нові деталі справи
Після вбивства двох українців у місті Мурнау з'явився меморіал, який присвячений жертвам-українцям. Люди приносять туди квіти, прапори України та свічки.
Про це пише Bild.
Зазначено, що в МЗС підтвердили той факт, що загиблі були військовослужбовцями.
"За попередніми даними, загиблі громадяни були військовослужбовцями, які проходили медичну реабілітацію в Німеччині. Українські консули уточнюють інформацію щодо підрозділів, у яких служили загиблі, та встановлюють звʼязок із їхніми рідними", - йдеться у повідомленні.
Зокрема міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба доручив Департаменту консульської служби МЗС і Генеральному консульству в Мюнхені тримати справу на особливому контролі та перебувати у постійному контакті з правоохоронними органами ФРН.
Також у МЗС повідомили, що у вбивстві військових 23 та 36 роки підозрюють громадянина росії.
"За інформацією Генерального консульства України у Мюнхені, поліція Гарміш-Партенкірхен затримала за підозрою у вчиненні подвійного вбивства 57-річного громадянина РФ. Наразі триває слідство", - пояснили у міністерстві.
У виданні зазначили, що згідно з інформацією поліції, наразі немає жодних доказів того, що злочин пов'язаний із загарбницькою війною росії проти України.
Нагадаємо, що у Німеччині вбили двох українців.
- 403 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 20:50 Погода на вихідні в Україні: вночі до -10, найхолодніше буде в одному регіоні
- 19:00 Першим ВПО призначили субсидію на оренду житла. У Мінсоці готові покращувати інструмент
- 18:00 Скільки заробив та чим володіє начальник Сєвєродонецької МВА: дані декларації за 2024 рік
- 17:23 Генсек Ради Європи прогнозує, що "трибунал для путіна" запрацює у 2025 році
- 16:42 Голову МВА з Луганщини судитимуть за організацію “схеми” на закупівлі колючого дроту
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У її квартирі зараз живуть росіяни. А зняти житло у Дніпрі немає за що. Історія сіверськодончанки 03.02.2025 переглядів: 7054
- ЛОВА: окупанти не побачили у Сіверськодонецьку та Рубіжному промислового потенціалу 05.02.2025 переглядів: 5047
- Ще у трьох будинках у Сіверськодонецьку окупанти виявили “безхазяйні квартири” (АДРЕСИ) 31.01.2025 переглядів: 3830
- Мешканка Луганщини отримала довічне ув’язнення за державну зраду та колабораціонізм 03.02.2025 переглядів: 2114