На полігоні окупантів у Луганській області сталися вибухи (ВІДЕО)
На полігоні армії рф на окупованій території Луганщини пролунали вибухи. Втрати загарбників уточнюються.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Військовий з Луганщини “Східний” своєю чергою зазначив, що на відео, можливо, ураження полігону російських окупантів у селі Кубань Новопсковського району Луганської області трьома касетними ракетами ATACMS.
“У цьому районі, особливо через Можняківку, трафік військової техніки та особового складу вс рф завжди був дуже активним, практично кожну годину десятки одиниць техніки, що проходить в обидва боки. Очевидно, що за такого розкладу із застосуванням касетних боєприпасів - кількість поранених і вбитих російських військових може бути дуже великою”, – написав він у телеграм-каналі.
Нагадаємо, нацгвардійці показали кадри одного з боїв, знятих від першої особи на Лиманському напрямку.
- 457 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На четвертий рік окупації загарбники вирішили поставити у Сіверськодонецьку тимчасову автостанцію
- 18:00 МВА запрошує сіверськодончан на обговорення проєкту бюджету
- 17:00 Підозру отримали ще двоє луганчан, які перейшли на бік ворога
- 16:00 Ще понад 300 тис. грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади
- 15:00 Творчість, кулінарія та подарунки: діти з Луганщини завітали до «Халабуда Фест» в Одесі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 1033
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 1028
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 794
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 780


На четвертий рік окупації загарбники вирішили поставити у Сіверськодонецьку тимчасову автостанцію
МВА запрошує сіверськодончан на обговорення проєкту бюджету
Ще понад 300 тис. грн виплатили військовим Сіверськодонецької громади 