Україна і Велика Британія ведуть переговори про 100-річне партнерство
Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон розпочав переговори з Україною щодо 100-річного партнерства Сполученого Королівства і України.
Про це повідомляє посольство Британії в Україні.
Зазначається, що Кемерон відвідав Київ: "Ми всі повинні робити більше, щоб забезпечити Україні те, що їй потрібно для перемоги".
Він також підтвердив надання £36 млн допомоги для енергетичної інфраструктури України, включно з £20 млн екстреного фінансування для відновлення після нещодавньої хвилі атак на критичну інфраструктуру України та ще 16 для переможців конкурсу інноваційних проєктів Innovate Ukraine.
"Міністр розпочав переговори з Україною щодо 100-річного партнерства – нової угоди, яка побудує міцні зв’язки між нашими двома країнами у всьому спектрі стосунків: від торгівлі, безпеки та оборони, до науки та технологій, освіти, культури та багато іншого", - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, Кемерон пообіцяв $3,74 млрд щорічної військової допомоги Україні, додавши, що Лондон не заперечує проти використання зброї всередині росії.
"Україна має це право. Подібно до того, як росія завдає удару всередині України, ви цілком можете зрозуміти, чому Україна відчуває потребу переконатися, що вона захищається", — сказав Кемерон.
- 363 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Кремінській МВА виділять ще понад 900 тис. грн на підтримку мешканців громади
- 17:00 «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя
- 15:00 В екоінспекції оновили дані про шкоду довкіллю Луганщини через війну
- 13:00 «Грантова школа молоді Луганщини»: триває прийом заявок для участі у програмі
- 11:00 Молодь з окупованої Луганщини росіяни відправили на військові збори до рф
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з військовим з Сіверськодонецька Романом Лєщєнком 26.07.2026 переглядів: 870
- Керівниця сіверськодонецької лікарні отримала звання «Заслужений лікар України» 27.07.2026 переглядів: 829
- Новий закон про ВПО: чи потрібно зараз міняти довідку та повторно ставати на облік 27.07.2026 переглядів: 649
- СБУ затримала уродженця Луганщини, який активував для ворога понад 1000 систем Starlink 25.07.2026 переглядів: 565


Молодь з окупованої Луганщини росіяни відправили на військові збори до рф
Вчора на Луганщині противник здійснив 13 скидів з БпЛА
Ще четверо українських дітей повернули з ТОТ, серед них хлопчик з окупованої Луганщини
