На Великдень буде тепла погода, проте у деяких регіонах ймовірні дощі та заморозки вночі
На Великдень дощі ймовірні на заході та півночі України. Тоді як на решті територій буде без опадів.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
"У Великодню ніч скрізь сухо та холоднувато, +4+8 градусів, а на сході +2+5 градусів. Одягайтеся тепліше", - попередила синоптикиня.
Проте протягом дня 5-го травня +18 +24 градуси.
"4-5 травня на сході та північному сході (ймовірно місцями і в центрі, окрім Вінниччини) можливі заморозки", - зазначила Діденко.
Вона розповіла, що за попередніми прогнозами, із 8-го травня в багатьох областях України загалом похолоднішає.
"А у ніч на 9-те та 10-те травня на півночі, заході та в центральних областях ймовірні заморозки", - додала Наталка Діденко.
Згідно з прогнозами Укргідрометцентру, у Києві вночі +6 +8 градусів, вдень +19 +21 градусів.
Також українців попередили про заморозки.
"Вночі 5 травня у східних, Дніпропетровській, Запорізькій і Херсонській областях на поверхні ґрунту заморозки від 0 до -3 градуси", - йдеться у дописі.
Крім того, майже в усіх областях з 4 по 7 травня очікується високий рівень пожежної небезпеки.
- 363 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 росіянам довелося направити на Луганщину «Профілактичний патруль» через брак медиків
- 09:00 Бої точилися поблизу Греківки
- 08:26 У Сіверськодонецьку чоловік помер від холоду. «Не знаю, як ми виживимо цієї зими. Може, відійдемо в інший світ»
- 19:00 Майже 300 дітей з Лисичанської громади до Дня Миколая отримають по тисячі гривень допомоги – куди звертатися
- 18:00 Колишню чиновницю з Луганщини засудили до 9 років за колабораціонізм
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 802
- На Дніпропетровщині загинув захисник з Лисичанська Валерій Шутов 27.11.2025 переглядів: 768
- Стало відомо про загибель на війні ще одного військового з Луганщини 27.11.2025 переглядів: 748
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 651


росіянам довелося направити на Луганщину «Профілактичний патруль» через брак медиків
Бої точилися поблизу Греківки
У Сіверськодонецьку чоловік помер від холоду. «Не знаю, як ми виживимо цієї зими. Може, відійдемо в інший світ»