Рубіжанам виділили майже 450 тисяч гривень допомоги з бюджету
Ще 79 мешканців Рубіжанської громади отримали допомогу з місцевого бюджету у розмірі 444 тисячі гривень.
Про це повідомляє начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко.
Це відбулося в рамках Програми надання одноразової грошової допомоги населенню Рубіжанської громади, які опинились у складних життєвих обставинах.
Загалом у цьому році грошову допомогу вже отримали 196 осіб, з них - 2 полонених, 13 осіб з інвалідністю внаслідок війни, 10 членів сімей загиблих/померлих/безвісти зниклих ветеранів війни та Захисників і Захисниць України, а також 171 особа на лікування та покращення стану здоров’я.
Загальна сума отриманих коштів становить 1 мільйон 156 тисяч гривень.
Нагадаємо, Захисникам і Захисницям України та членам їхніх сімей від Лисичанської міської військової адміністрації виплатили 820 тисяч гривень.
- 479 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1068
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 441
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 423
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 405


“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин