Спортсмени Луганщини посіли 3 місце на чемпіонаті України з сучасного п'ятиборства серед ветеранів
Опубліковано 05.05.2024 - 15:43
У Житомирі відбувся чемпіонат України з сучасного п'ятиборства серед ветеранів фізичної культури і спорту. Луганщину представили Василь Дрожжин та Станіслав Коваль.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.
Василь посів І місце виступивши у чотириборстві (фехтування, плавання та лазер-ран).
У командному заліку спортсмени здобули ІІІ місце.
Це була вже 33-я першість України серед ветеранів, починаючи з 1992 року, яка проводиться щорічно. У змаганнях взяли участь 27 спортсменів з Луганської, Миколаївської, Харківської, Київської, Донецької, Житомирської областей та міста Києва.
Нагадаємо, ветеран спорту та почесний громадянин Рубіжного Микола Фоменко посів І місце на кубку України з легкої атлетики серед ветеранів.
- 428 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Дітям, які повернулись з ТОТ чи депортації, виплачуватимуть “підйомні”
- 17:45 Міноборони та Коордштаб: росія маніпулює темою обміну полоненими й тілами загиблих
- 14:00 Під час обстрілу Києва поранений пресофіцер ДСНС родом з Луганщини: є можливість допомогти
- 11:49 Повітряні сили України збили Су-35 на Курському напрямку (ВІДЕО)
- 11:30 Рубіжанська МВА виплачує гроші на оздоровлення дітей: що треба знати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 6329
- у рф пригрозили Україні втратою кількох обласних центрів: про що йдеться 31.05.2025 переглядів: 4040
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 2965
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1893