На Закарпатті попрощалися з військовим з Лисичанська
В Ужгороді сьогодні поховали 45-річного стрільця-зенітника Юрія Семиряжка родом із тимчасово окупованого Лисичанська Луганської області.
Про це повідомляє Ужгородська міська рада.
“Віддати шану захиснику сьогодні прийшли багато ужгородців, міський голова Богдан Андріїв, військові. Від головнокомандувача Збройних Сил України генерала Олександра Сирського зачитали пам'ятний лист на знак глибокої вдячності за жертовне служіння в лавах ЗСУ”, – сказано у повідомленні.
Священники відслужили заупокійну літургію, після чого жалобна хода вирушила із набережної Незалежності до Пагорба Слави, де Юрія Семиряжка поховали з військовими почестями.
В адміністрації зазначили, що чоловік після отримання середньої спеціальної освіти працював муляром у Лисичанську. До Ужгорода переїхав після повномасштабного вторгнення росії.
На початку квітня 2022 року приєднався до лав Збройних Сил, брав участь у бойових діях за незалежність та територіальну цілісність України.
Він загинув 26 квітня 2024 року.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рідних у воїна немає, тож просили мешканців громади прийти й віддати шану герою, провести його в останню земну дорогу.
- 871 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
- 09:00 ЛОВА: Окупанти оминули Сіверськодонецьк і Рубіжне у «програмі розвитку»
- 08:30 Ворог застосував реактивну артилерію на Луганщині
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4539
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1764
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1080
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 892


У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
ЛОВА: Окупанти оминули Сіверськодонецьк і Рубіжне у «програмі розвитку»
Ворог застосував реактивну артилерію на Луганщині
