Які ЦНАПи Луганщини відновили роботу: адреси та перелік послуг
Станом на 1 травня 2024 року відновили діяльність 20 ЦНАПів з Луганщини.
Про це повідомляє Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА.
Зазначається що наразі працюють Лисичанський, Сєвєродонецький, Рубіжанський, Гірський, Кремінський, Попаснянський, Сватівський, Старобільський, Щастинський, Біловодський, Білокуракинський, Білолуцький, Марківський, Міловський, Новоайдарський, Новопсковський, Станично-Луганський, Троїцький, Чмирівський та Шульгинський Центри надання адміністративних послуг.
До повномасштабного вторгнення у Луганській області функціонували 23 ЦНАПи, 100 віддалених робочих місць адміністраторів, 1 територіальний підрозділ та 9 мобільних ЦНАПів.
Нині робочі місця працівників ЦНАПів розмістили за 34 адресами у населених пунктах: Бровари, Ірпінь, Київ, Обухів (Київська область), Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Хмельницький, Черкаси, Корсунь-Шевченківський (Черкаська область), Дніпро, Новомосковськ та Богданівка (Дніпропетровська область).
«Крім того, літні громадяни та особи з інвалідністю Лисичанської територіальної громади можуть отримувати послуги, не виходячи з дому, за їх місцем перебування у Дніпрі та Дніпропетровській області завдяки портативному комплексу «Мобільний офіс», отриманому в межах Проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East)», - йдеться у повідомленні.
Такі «Мобільні офіси» також передали Сєвєродонецькому ЦНАПу за програмою EGAP «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», Гірському, Попаснянському, Сватівському та Білолуцькому ЦНАПам - за проєктом USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).
У межах наданих доступів до державних реєстрів і систем через працівників ЦНАП можна отримати від 13 видів адміністративних послуг (Старобільський та Білолуцький) до 36 (Білокуракинський ЦНАП).
Серед них послуги:
- з реєстрів територіальних громад щодо реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання;
- для ветеранів війни та членів їх сімей;
- щодо квартирного обліку;
- щодо допомоги з місцевих бюджетів;
- зі складання та подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно через Портал Дія;
- з надання субсидій та призначення пільг та інші.
Детальна інформація про перелік ЦНАПів, що відновили діяльність, адміністративні послуги, які надаються в них, та контактні дані знаходиться за посиланням.
Нагадаємо, Лисичанський ЦНАП запровадив новий сервіс для ветеранів.
- 975 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:51 Зміни щодо процедур у медзакладах: до чого готуватися українцям у 2025 році
- 16:30 На Черкащині поховали загиблого військового з Луганщини
- 16:05 Трамп схиляє Зеленського до перемовин та відмови від ТОТ, - ЗМІ
- 15:09 В ISW надали деталі ситуації на Покровському напрямку
- 15:00 На окупованій Луганщині у ДТП загинули сім людей
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що сталося з приміщеннями вишів у Сіверськодонецьку, Рубіжному й Старобільську та як їхні справи у релокації 15.12.2024 переглядів: 2257
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку переоформлені квартири визнають “безхазяйними”, в області багатоповерхівки не обслуговуються 15.12.2024 переглядів: 1853
- Знищене майно на окупованих територіях: Рада ухвалила закон про компенсації 19.12.2024 переглядів: 1545
- Харченко пообіцяв придбати житло для сіверськодончан 18.12.2024 переглядів: 1542