Сотні могил лише в одному місці: як виглядає кладовище зс рф в Алчевську (ФОТО)
Опубліковано 09.05.2024 - 10:00
В окупованому Алчевську продовжує активно поповнюватися кладовище зс рф.
Про це у своєму телеграм-каналі написав український військовий з Луганщини Артем Карякін (“Східний”).
Він показав фото однієї з ділянок на кладовищі. За словами “Східного”, тільки у цьому місці налічується понад 300 могил місцевих військовослужбовців окупаційної армії різних підрозділів.
“Велика кількість інших алчевців, які воюють, донині вважаються зниклими безвісти та, ймовірно, вже ніколи не будуть поховані”, - додав “Східний”.
Нагадаємо, на Сході втрати росіян загиблими приблизно у вісім разів вищі за втрати українських сил оборони.
- 469 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води
- 09:00 ЛОВА: У Сіверськодонецьку з 2023 року обвалюється будинок, окупанти бездіють
- 08:39 На Лиманському та Сіверському напрямках – 29 штурмів за добу
- 08:10 Головні новини на ранок, 8 серпня: атака дронів рф на Бучу, Гайдай вийшов під заставу, Трамп заперечив інформацію NYP
- 19:19 Трамп зустрінеться з путіним лише за умови, якщо той також зустрінеться із Зеленським, - NYP
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пенсії, соцдопомога та підтримка ВПО: у Мінсоцполітики анонсували зміни 02.08.2025 переглядів: 3904
- Виплати, субсидії, пенсії, “Прихисток”: на які зміни очікувати ВПО з 1 серпня 01.08.2025 переглядів: 3829
- “Сумно на це дивитися”: у мережі показали демонтаж під’їзду будинку в Сіверськодонецьку (ВІДЕО) 07.08.2025 переглядів: 1291
- Президент звільнив Юрченка та Гайдая 03.08.2025 переглядів: 1221