Волонтерці, яка опікується ветераном з Лисичанська, вручили подяку
Опубліковано 13.05.2024 - 15:00
Начальник Лисичанської міської військової адміністрації Валерій Шибіко зустрівся з волонтеркою Вікторією Бобітою, яка опікується ветераном з Лисичанська Максимом Слипцем.
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
Він вручив волонтерці подяку від адміністрації.
“Щиро вдячні Вікторії Бобіті за активну громадянську позицію, особистий внесок в організацію та надання допомоги Захисникам та Захисницям, небайдуже ставлення й безкорисливу допомогу та підтримку”, – сказано у повідомленні.
Довідково: Максим отримав важке поранення на початку повномасштабного вторгнення у 2022 році, боронячи Україну.
Нагадаємо, волонтер Юрій Широков завітав до дітей, які мешкають в малому груповому будинку «Світанок» на Кіровоградщині.
- 392 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Мінрозвитку обговорює з МВФ можливе сприяння у питаннях підтримки переселенців
- 17:01 Сильні морози та сніг у деяких регіонах - синоптикиня надала прогноз погоди на неділю
- 16:30 На Кубку України зі стрибків у воду луганчани взяли “срібло” та “бронзу”
- 16:00 рф може окупувати решту східної частини Донбасу до кінця року, - The Independent
- 15:00 У школах на окупованій Луганщині охоронцям дозволяють обшукувати дітей, - "Жовта Стрічка"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: у Сіверськодонецьку визнали безхазяйними вже понад 500 квартир та «націоналізовують» нежитлові приміщення 16.02.2025 переглядів: 2687
- У нових алгоритмах підтримки ВПО обіцяють врахувати особливості кожної області 17.02.2025 переглядів: 1954
- “Дорога додому”. Сіверськодонецькі музиканти влаштували квартирник у гумхабі у Дніпрі 16.02.2025 переглядів: 1950
- Опублікували перелік заходів для підтримки ВПО громадами Луганщини 17.02.2025 переглядів: 1189