До луганського гумхабу у Черкасах надійшли продуктові набори
Опубліковано 15.05.2024 - 16:00
До гуманітарного хабу у Черкасах, яким опікується Попаснянська міська військова адміністрація, надійшов черговий вантаж з гуманітарної допомогою.
Про це повідомляє Попаснянська МВА.
Це – продуктові набори від Благодійної організації “Фонд Ріната Ахметова”.
У зв'язку з обмеженою кількістю, допомога надаватиметься ВПО з Луганської області, які зареєстровані в хабі та належать до пільгових категорій, а саме:
- військовослужбовці;
- люди з інвалідністю І, ІІ, ІІІ групи;
- багатодітні сім’ї;
- пенсіонери 70+.
Продуктові набори видаватимуться у порядку черговості.
Телефон для довідок: +380506451928.
Нагадаємо, у четвер, 16 травня, з 11:00 до 14:00 у Києві відбудеться видача продуктових наборів від благодійного фонду «Global Empowerment Mission (GEM)» у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation (HGBF).
- 447 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 У Києві луганським ВПО видали гумдопомогу від благодійників
- 11:00 Нагородили луганських поліцейських, які несуть службу на Куп’янщині
- 10:00 Ще одна громада Луганщини запровадила програму працевлаштування ВПО
- 09:00 ЛОВА: окупована Луганщина залишилася без води через негоду, сіверськодончанам росіяни заборгували за роботу
- 08:45 Ворог спробував просунутися біля Греківки та Новоєгорівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 865
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 682
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 661
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 455


ЛОВА: окупована Луганщина залишилася без води через негоду, сіверськодончанам росіяни заборгували за роботу
Ворог спробував просунутися біля Греківки та Новоєгорівки
Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн