Спортсмени Луганщини завоювали шість медалей на чемпіонаті з українського рукопашу

Спортсмени Луганщини завоювали шість медалей на чемпіонаті України з українського рукопашу

З 17 по 19 травня у Львові відбувся чемпіонат України з українського рукопашу "Спас" серед дорослих, юніорів та юнаків. Представники Луганської області здобули дві золотих, три срібних та одну бронзову медалі.

Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОВА.

За результатами виступів луганські спортсмени здобули наступні нагороди:

• Софія Онопка – 1 місце (Лисичанська міська ДЮСШ);
  • Кирило Шеховцов – 1 місце (Лисичанська міська ДЮСШ);
  • Захар Нечволод – 2 місце (Лисичанська міська ДЮСШ);
  • Олег Морозов – 2 місце (Лисичанська міська ДЮСШ);
  • Маргарита Васюк – 2 місце (ДЮСШ № 1 м.Рубіжне);
  • Олександр Вершинін – 3 місце (Лисичанська міська ДЮСШ).

Загалом участь у змаганнях взяли понад 120 учасників з 11 команд Львівської, Київської, Хмельницької, Запорізької, Житомирської, Дніпропетровської та Луганської областей.

Нагадаємо, вихованці тренера сєвєродонецької КДЮСШ 1 Сергія Воронова вибороли вісім золотих, одну срібну та одну бронзову медалі турнірі з боксу «Кубок Цетенко».