Нардеп від "Слуг" відкликає свій законопроєкт про "податок на бездітність"

Нардеп від "Слуг" відкликає свій законопроєкт про "податок на бездітність"

Нардеп Сергій Гривко ("Слуга народу") відреагував на суспільний резонанс і заявив, що відкликає свій законопроєкт "про податок на бездітність".

Про це він заявив на своїй сторінці у Facebook.

"Шановні громадяни та друзі. Законопроект 11264 щодо поліпшення демографічної ситуації відкликаю. Ціную, хто висловився аргументовано і вибачаюсь перед тими у кого цей законопроект визвав негатив. Хоча досвід такий був в світі і приносив ефективність. Якщо суспільство проти навіть обговорити цю концепцію, то його відкликаю", - написав він.

Голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев зазначав, що законопроєкт не мав би шансів на ухвалення.

Нагадаємо, Гривко у Верховні Раді зареєстрував проєкт закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо створення передумов для поліпшення демографічної ситуації в Україні".

Згідно проєкту закону, пропонувалося, щоб бездітні громадяни платили 1,5% демографічного збору від доходу, особи, які мають одну дитину - 1%, особи, які мають двох дітей - 0,5%