Близько 600 окупантів намагаються переміститися з рф до Луганщини цивільними автівками, – речник “Хортиці”
Ворог пересувається на цивільних автомобілях з Тульської області на територію Луганської. Їхня кількість – до 600 осіб.
Про це в ефірі телемарафону повідомив речник оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Назар Волошин.
“Зафіксовано пересування ворога, наші воїни фіксують його на одному з напрямків. Ворог пересувається на цивільних автомобілях з Тульської області на територію Луганської. Кількість приблизно до 600 осіб. Мета їхня: подальше переміщення й комплектування резервів для здійснення подальших штурмових дій у Донецькій та, ймовірно, у Луганській областях”, – сказав він.
За словами Волошина, один з варіантів, чому вони переміщуються на цивільних автівках, це те, що українська розвідка військові автомобілі окупантів знищує одразу, а по цивільним мешканцям Сили оборони не ведуть вогонь.
Також він додав, що наразі ворог сконцентрував свої зусилля на Харківському, Куп’янському, Курахівському, Краматорському та Покровському напрямках.
Нагадаємо, минулої під ворожі обстріли потрапили Невське, Макіївка, Новолюбівка. Артилерійський і мінометний вогонь ворог також спрямував у бік Стельмахівки та Куземівки.
- 323 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодончанам виплатили майже 100 тисяч гривень допомоги
- 18:00 Окупанти хочуть знести будинок по Хмельницького у Сіверськодонецьку
- 17:07 На Україну після потепління очікує похолодання: названа дата
- 17:00 У Лисичанську “безхазяйними” визнали ще три квартири (АДРЕСИ)
- 16:08 Японська міжнародна агенція вважає, що може замінити USAID в Україні: що відомо
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3638
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2665
- Кого ще в “лнр” можна гнати стусанами за прикладом Моргунова з Сіверськодонецька 04.03.2025 переглядів: 1501
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1355