На Закарпатті у ТЦК помер чоловік, якого визнали придатним до служби

На Закарпатті у ТЦК помер чоловік, якого визнали придатним до служби

В одному з ТЦК та СП Закарпатської області помер чоловік, визнаний придатним до проходження військової служби.

Про це повідомляє Закарпатський обласний ТЦК там СП.

Там зазначили, що чоловік помер 23 травня.

"На жаль, трапляються випадки, коли медики ВЛК визнають військовозобов’язаних придатними до служби, але згодом відбуваються трагедії. Повідомляємо, що 23 травня у військовозобов’язаного, який знаходився в одному з підпорядкованих ТЦК області і за висновками ВЛК був придатним до служби, різко погіршилося самопочуття. Йому надали домедичну допомогу та викликали бригаду "швидкої", які по приїзду констатували смерть. Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Повідомляємо, за даним фактом призначено службову перевірку", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Закарпатті це не перший випадок, 23 квітня стало відомо, що військовозобов'язаний помер у дорозі до навчального центра ЗСУ, медики не встигли приїхати і надати допомогу. В чоловіка стався епілептичний приступ.

Омбудсмен Дмитро Лубінець повідомив подробиці щодо ситуації зі смертю чоловіка на Закарпатті дорогою в навчальний центр.

"Відомо, що українець згідно з довідкою ВЛК був визнаний придатним до військової служби. Наразі щодо ймовірного порушення прав людини я відкрив провадження. Ця ситуація надалі перебуватиме на моєму особистому контролі. Також мої Представники у Закарпатській і Львівській областях працюватимуть, аби дізнатися всі обставини", - наголосив Лубінець.  

Раніше на Тернопільщині у місті Бучач помер 49-річний чоловік після кількаденного перебування у ТЦК. Попередньо встановлено, що 25 лютого цей чоловік прибув до ТЦК для звірки військово-облікових документів та проходження військово-лікарської комісії.

У прокуратурі стверджують, що чоловік мав "алкогольну інтоксикацію", тому медкомісію не проходив. Проте у прокуратурі не пояснюють, чому чоловіка у такому стані працівники ТЦК залишили на своїй території на два дні.