ЛОВА: У Привіллі люди живуть без світла та води, у Луганську педагогів вчать антитерористичним діям
З комунальних послуг в окупованому Привіллі люди отримують лише газ. У Луганську зі шкільними педагогами проводять заняття з антитерористичної безпеки.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
«Майже за два роки окупації Привілля, що поряд із Лисичанськом, окупанти не спромоглися відновити там майже нічого», - наголосили у ЛОВА.
За інформацією обласної адміністрації, люди, які залишаються у місті, живуть без електро- та водопостачання. В окремих будинках є лише газ.
Також повідомляється, що для викладачів шкіл окупованого Луганська організували заняття з антитерористичної безпеки. Їх проводять співробітники «росгвардії».
«Після доведення теоретичного матеріалу та вимог російського сьогодення ці військові відпрацювали з ними алгоритм дій на випадок виникнення терористичної загрози. Тепер вчителі на прикладі знають, що можна очікувати від росії», - прокоментували у ЛОВА.
Нагадаємо, на Старобільщині росіяни вчили дітей готуватися до атак терористів.
- 502 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
- 09:00 ЛОВА: Окупанти оминули Сіверськодонецьк і Рубіжне у «програмі розвитку»
- 08:30 Ворог застосував реактивну артилерію на Луганщині
- 20:15 На Луганщині Сили безпілотних систем уразили РЛС «Небо СВ» та склади окупантів (ВІДЕО)
- 19:00 У Мінсоцполітики нагадали ВПО про важливість подання заяви на виплати до 1 червня
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4539
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1764
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1080
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 892


У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником
ЛОВА: Окупанти оминули Сіверськодонецьк і Рубіжне у «програмі розвитку»
Ворог застосував реактивну артилерію на Луганщині
