Погода на середу: локальні дощі охоплять усю Україну
Опубліковано 28.05.2024 - 17:35
У середу, 29 травня, активні погодні процеси очікуються на півдні України - дощі, грози, можливі навіть сильні зливи та шквали.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
Локальні грозові дощі пройдуть 29 травня також на заході, а до кінця доби середи нестійка погода з локальними дощами охопить усю Україну.
Температура повітря: найтепліше буде на півночі та сході +26+29 градусів, а найхолоднішою виявиться південна частина, +20+24 градуси. У центрі передбачається +22+26 градусів.
У Києві 29 травня - локальний дощ, гроза. Вдень дуже тепло, +26+28 градусів.
"Початок червня в Україні буде спекотним, із періодичними грозовими дощами", - додала Діденко.
- 377 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:11 Підтримка працевлаштування ВПО: які програми діють у громадах Луганщини
- 09:00 ЛОВА: Сіверськодонецьк залишився без бензину, а Новодружеськ чотири роки живе без світла
- 08:42 росіяни 17 разів штурмували позиції Сил оборони на Лиманському напрямку
- 19:00 «Діалог з бізнесом»: підприємцям нагадають про терміни і перелік звітів, які подають до ТЦК та СП
- 17:00 Судитимуть директора підприємства на окупованій Луганщині, який забезпечував друк пропагандистських газет
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2924
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1374
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1309
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1086

росіяни 17 разів штурмували позиції Сил оборони на Лиманському напрямку
Сили оборони уразили майстерню з виробництва боєприпасів та живу силу окупантів на Луганщині, – Генштаб
На війні загинув сіверськодончанин Костянтин Ткаченко
