Повернули тіла 212 полеглих оборонців до України, зокрема - і загиблих з Луганщини
За результатами репатріаційних заходів в Україну вдалося повернути тіла загиблих захисників, зокрема - з Донецького, Запорізького, Луганського та Харківського напрямків, а також з тимчасово окупованих територій України.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
Репатріація тіл відбулася за сприяння Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, Мінреінтеграції, Уповноваженого зі зниклих безвісти у співпраці з Об’єднаним центром при СБУ, ЦВС ЗСУ, іншими силовими структурами, відомствами та міжнародними організаціями.
Передача тіл загиблих військових здійснюється відповідно до норм Женевських конвенцій.
Збройні Сили України перевезуть репатрійовані тіла та останки до визначених державних установ. Представники правоохоронних органів та судово-медичні експерти встановлять особи загиблих.
Тіла оборонців після ідентифікації передадуть їхнім рідним для гідного поховання.
Нагадаємо, тіла ще 20 загиблих на Луганському напрямку захисників повернули в Україну.
- 483 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рідні безвісти зниклих військовослужбовців можуть отримати 15 тисяч гривень від Лисичанської МВА
- 18:00 Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
- 17:00 Жителю Старобільська, який воював проти України, повідомили про підозру
- 16:00 Екоінспекція оцінила шкоду довкіллю від руйнування об'єктів у Сіверськодонецьку та Попасній
- 15:00 Луганчан запрошують на екскурсію Києвом (РЕЄСТРАЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 886
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 658
- «Півторалітрова пляшка "Прозорої" може коштувати комусь життя». Андрій Єременко — про бої за Луганщину, відповідальність і повернення до цивільного життя 07.08.2026 переглядів: 624
- Бойко розповіла, що відбувається з житловим проєктом Сіверськодонецької МВА на Київщині 07.08.2026 переглядів: 594


Лідерка гурту E.K.A, сіверськодончанка Катя Бойко отримала медаль «Честь. Слава. Держава»
Українські військові уразили чотири підстанції на Луганщині за півтора місяця
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти знову провалюють підготовку до зими
