Окупанти бояться диверсій на залізниці, - ЦНС
Окупанти посилюють захист залізниці через постійні диверсії.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
Зокрема, додаткові заходи безпеки та засоби відеоспостереження вздовж залізничних шляхів ворог активно встановлює на Півдні України.
"Усе спрямовано на посилення заходів безпеки, і навіть у технічному секторі встановлено постійне чергування оперативників. На станціях запровадили посилений режим несення служби, з особливою увагою до контролю фото та відеозаписів. Перевіряють як вантажні, так і пасажирські потяги", - зазначили у ЦНС.
Як відомо, українське підпілля на окупованих територіях дуже активно чинить спротив. Зокрема, відомо про не один підірваний вантажний потяг ворогів, який вивозив з окупованих територій України руду, зерно та пошкоджену техніку.
Нагадаємо, на Луганщині ЗСУ знов підірвали склади окупантів.
- 266 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Переселенців з Луганщини у Києві прийматиме спеціаліст обласного управління ПФУ
- 18:00 «Незламні»: при луганському гумхабі у столиці відкривають літній табір з денним перебуванням
- 17:10 Синоптикиня спрогнозувала, коли в Україні чекати на температуру +30
- 17:00 Останній дзвоник-2025: скільки учнів випускають школи Сіверськодонецька та району
- 16:22 Кабмін дозволив бронювати від 100% військовозобов'язаних критично важливих для ЗСУ підприємств
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «У 2026 році, ймовірніше, воюватимемо зі штучним інтелектом», - Олександр «Еколог» Колесніков 23.05.2025 переглядів: 6161
- До Дня міста над Сіверськодонецьком замайорів прапор України (ВІДЕО) 25.05.2025 переглядів: 3916
- Подробиці вбивства Портнова у Мадриді: "стрілок" був один і вистрілив 9 разів, - El Pais 23.05.2025 переглядів: 2621
- Сіверськодонецьку - 91 рік: ось як шість його знакових місць назавжди змінила війна 25.05.2025 переглядів: 2191