Скільки дітей зникло та загинуло на Луганщині після вторгнення росії
З початку повномасштабного російського вторгнення на територію України, станом на 25 травня 2024 року, слідчі слідчого управління ГУНП здійснювали досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами безвісного зникнення 828 дітей. Розшукали та встановили місцезнаходження 143 дітей.
Про це йдеться у відповіді керівництва Головного управління Національної поліції в Луганській області на запит «Сєвєродонецьк онлайн».
Станом на 25 травня 2024 року здійснюється розслідування у кримінальних провадженнях щодо 658 дітей.
Крім цього, станом на 25 травня 2024 року слідчі слідчого управління ГУНП здійснюють досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами загибелі 26 дітей.
Як раніше повідомив в інтерв'ю нашому виданню начальник ГУНП в Луганській області Олег Григоров, Луганщина займає друге місце в Україні після Донецької області за кількістю безвісти зниклих осіб. Мова йде про 5830 безвісти зниклих осіб на території Луганської області, зокрема, 1625 – цивільних осіб, 817 – дітей, 3300 військових і 17 працівників Національної поліції.
Станом на 25 травня 2024 здійснюється розслідування у кримінальних провадженнях щодо 5 020 безвісно зниклих осіб, з них 658 дітей.
Нагадаємо, станом на 12 жовтня 2022 року у відомчій базі ГУНП в Луганській області в активному розшуку перебуває 1 188 осіб, серед яких 44 неповнолітніх. Про це йшлося у відповіді обласної поліції на запит нашого видання.
- 547 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:30 Лиманський і Сіверський напрямки під ударами: понад два десятки ворожих атак за добу
- 19:00 У шелтері Лисичанської МВА впровадили ранкову зарядку за ініціативи мешканців
- 18:00 Матеріальну допомогу можуть отримати жителі Старобільської громади
- 17:00 «Де це можна споглядати?» Сіверськодончани спитали окупантів про їхні звіти щодо відновлення
- 16:00 «У Лисичанську доріг взагалі немає». Містяни відповіли окупантам на пропагандистські статті
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Мене це не влаштовує»: нардеп готує поправки через урізання суми на виплати ВПО у проєкті бюджету 16.09.2025 переглядів: 10348
- «Довго йшла до цього моменту». Окупанти обрали «Міс Луганськ» 14.09.2025 переглядів: 7457
- 12 років тюрми загрожує колаборанту з Сіверськодонецька за роботу в окупаційній адміністрації 17.09.2025 переглядів: 1771
- На Хмельниччині попрощалися з захисником з Сіверськодонецька 13.09.2025 переглядів: 1286