У Луганській ОВА назвали кількість загиблих дітей через війну
З 24 лютого 2022-го року до 4 червня 2024-го в Україні загинула 551 дитина, 1368 були поранені за даними Офісу Генерального прокурора. Серед них 22 загиблі та 41 поранена дитина із Луганщини.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
“Такі дані встановила Луганська обласна прокуратура, але, на жаль, вони не є остаточними. Через активні бойові дії й тимчасову окупацію наших населених пунктів неможливо дізнатися скільки маленьких, безвинних луганчан вбили росіяни, скільки загинуло під час примусової депортації, скільки загине ще”, – йдеться у повідомленні.
У пам’ять про загиблих дітей розмістили на Алеї Захисників Луганщини у Дніпрі дзвіночки пам’яті. Вони – символ дитячих голосів, які більше ніколи не прозвучать.
До акції долучилися представники Сил Оборони області, заступники голови облдержадміністрації, громадськість.
Нагадаємо, раніше поліція Луганської області повідомляла "Сєвєродонецьк онлайн", що з початку повномасштабного російського вторгнення на територію України, станом на 25 травня 2024 року, слідчі слідчого управління ГУНП здійснювали досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами безвісного зникнення 828 дітей. Розшукали та встановили місцезнаходження 143 дітей.
- 329 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 До Великодня у кремінські гумхаби передали нову книгу Ганни Гайворонської «Під хрестом стою»
- 17:18 Синоптикиня розповіла, яка погода пануватиме в Україні до Великодня
- 16:51 "Переходить усі межі пристойності", - Келлог відреагував на удар по Сумах
- 16:30 ВПО можуть завтра звернутися на “гарячу лінію” до луганських пенсійників
- 15:51 У ЄС відреагували на удар по Сумах: "Коли мешканці зібралися на Вербну неділю, а їх зустріли російські ракети"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми 07.04.2025 переглядів: 6056
- "Те, що зараз там відбувається, — дійсно ніби радянське минуле". Фотограф планує випустити зін зі світлинами про Старобільськ 06.04.2025 переглядів: 5989
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4129
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2040