«Гроші не передбачені»: окупанти не приймають у рубіжан заяви на виплати за зруйноване житло, - ЛОВА
Опубліковано 08.06.2024 - 08:00
У Рубіжному окупанти не приймають заяви на компенсацію за зруйноване майно. На шахтах «Східвугілля» російський інвестор два місяці затримує зарплату.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, окупаційна адміністрація Рубіжного відмовляється приймати заяви для подальшого надання компенсації за зруйноване нерухоме майно.
«Кажуть, що гроші на ці виплати не передбачені», – зауважили в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що інвестор з рф, якому керівництво самопроголошеної «лнр» віддало шахти «Східвугілля», вже встиг утворити на підприємствах заборгованість із заробітної плати. Кошти для її погашення запросили у бюджеті.
Нагадаємо, у Рубіжному людям, які скаржились на окупаційну владу, нагадали про тюрму та штрафи.
- 435 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:05 1500 грн пенсіонерам і ВПО та кешбек на пальне: в уряді анонсували новий пакет підтримки
- 18:10 Пенсія на загальних підставах та тимчасове житло для ВПО: Комітет Ради рекомендував ухвалити законопроєкт
- 17:00 Окупанти на Луганщині ухвалили нові правила обліку та розпорядження «безхазяйним» житлом
- 16:00 Підтримка ВПО та ветеранів: соцзахист Луганщини про підсумки 2025 року та ключові пріоритети
- 15:37 Окупанти вже 1,5 року «збільшують» населення Сіверськодонецька, називаючи ту саму цифру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 746
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 593
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 579
- В очільниці Сіверськодонецької МВА - новий заступник 06.03.2026 переглядів: 478


Окупанти вже 1,5 року «збільшують» населення Сіверськодонецька, називаючи ту саму цифру
Двох підлітків з Луганщини, депортованих до росії, вдалося повернути в Україну
Сили оборони завдали ударів по військових об'єктах на ТОТ Луганщини, - Генштаб