Луганські пенсійники проконсультують у Харкові та Києві

Луганські пенсійники проконсультують у Харкові та Києві

Фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області проконсультують у Харкові та Києві.

Про це йдеться на сторінці Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області.

13 червня поточного року відбудеться прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово мешкають у Харкові. Звернутись за вирішенням пенсійних питань можна з 10:00 до 15:00 у місці розташування гуманітарного хабу Попаснянської громади за адресою: Харків, майдан Конституції, буд. 1, під’їзд 5.

Прийом проведе заступник начальника відділу обслуговування громадян №11 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Лариса Горошанська.

14 червня відбудеться прийом внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово мешкають у Києві. Звернутись за вирішенням пенсійних питань можна з 10:00 до 15:00 у місці розташування гуманітарного хабу Нижньодуванської громади за новою адресою: Київ, проспект Миру, буд. 15-А ( ст. метро «Дарниця»).

Консультації надаватиме начальник відділу обслуговування громадян №1 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області Віталій Діденко. 

Також повідомляється, що станом на 12 червня, згідно із затвердженим графіком, профінансували виплати мешканцям Луганської області:

  • 565,3 млн грн - на пенсійні виплати через уповноважені банки;
  • 34,9 млн грн - на соціальні страхові виплати, в т.ч. 606,7 тис. грн - на оплату лікарняних.
  • 18,4 млн грн - на виплату житлових субсидій та пільг.

Протягом червня на "гарячі" телефонні лінії Головного управління Пенсійного фонду України в Луганській області надійшло 774 дзвінки з питань основних видів діяльності Фонду. 

Нагадаємо, пенсійники з Луганщини консультували у різних містах України та онлайн.