Повідомили про підозру ще одному прикордоннику з Луганщини, який пішов працювати на окупантів
Працівники Державного бюро розслідувань заочно повідомили про підозру колишньому прикордоннику зі Старобільського району, який зрадив присягу та став рятувальником у самопроголошеній «лнр».
Про це повідомляє Теруправління ДБР у Краматорську.
Зазначається, що з початком повномасштабного вторгнення прикордонник покинув свій підрозділ та лишився на тимчасово окупованій території Старобільського району. Чоловік підтримав окупаційний режим та влаштувався на «службу» до «55 пожежно-рятувальної частини».
«Експравоохоронець наразі виконує злочинні накази окупаційної влади та проводить профілактичні заходи серед місцевих мешканців за вимогами російського законодавства. За наявною інформацією, підозрюваний отримав паспорт громадянина рф», - розповіли у ДБР.
Чоловіка підозрюють у добровільному зайнятті посади у незаконно створеному правоохоронному органі (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна або без такої.
Нагадаємо, прокурори Луганської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону скерували до суду обвинувальний акт стосовно інспектора прикордонної служби.
- 373 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:18 Трамп вважає, що шанси на мирну угоду рф з Україною зросли завдяки зниженню цін на нафту
- 11:00 Луганські рятувальники допомогли ліквідовувати наслідки обстрілів Харкова (ФОТО)
- 10:44 Велика Британія таємно готується до військового нападу росії, - The Telegraph
- 10:00 За колабораціонізм судитимуть ще одну мешканку Луганщини
- 10:00 Мільйонні зарплати, звільнення та переведення – що відбувалося у 2024 році з заступниками керівників Сєвєродонецької МВА
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Родом з Сіверськодонецька: містяни, чиї імена відомі за межами Луганщини 29.04.2025 переглядів: 3190
- Перші луганські ВПО заселилися до гуртожитків у Києві – як отримати місце 30.04.2025 переглядів: 2765
- Луганським ВПО пропонують житло у Києві 28.04.2025 переглядів: 2510
- Україна втратила винищувач Су-27: що відомо 28.04.2025 переглядів: 2218