На Черкащині переселенців з Луганщини прийматимуть лікарі Червоного Хреста
ВПО з Луганської області можуть безкоштовно отримати медичні консультації та допомогу у Корсунь-Шевченківському.
Про це повідомляє Гірська МВА.
Зазначається, що 20 червня з 10:00 на базі гуманітарного штабу Гірської міської військової адміністрації у Корсунь-Шевченківському працюватимуть лікарі Товариства Червоного Хреста України.
“До складу мобільної медичної бригади входять професійні медичні працівники. Вони мають необхідні медичні прилади та медикаменти для надання первинної медичної допомоги пацієнтам. Всі, хто потребує, матимуть змогу зробити ЕКГ, аналіз крові на цукор, отримати ліки та консультації терапевта. Всі послуги безкоштовні та без попереднього запису”, - йдеться у повідомленні.
Адреса хабу: Черкаська область, м. Корсунь-Шевченківський, вул. Героїв Майдану, 9.
Додаткова інформація за телефоном: +38 (099) 952 8691.
Проєкт реалізується відповідно до меморандуму між Черкаською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України та управлінням охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації.
Нагадаємо, лікарі Луганської обласної лікарні провели виїзний прийом у шелтері для ВПО у Дніпрі.
- 626 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 На окупованій Луганщині вибухнув склад боєприпасів
- 10:15 ЛОВА: Окупанти змушують зареєструвати нерухомість до 1 липня, а через проблеми зв’язку пропонують інтернет у таксофонах
- 09:35 13 мінометних обстрілів здійснив ворог на Луганщині
- 18:00 ВПО можуть пройти безкоштовне навчання та отримати роботу: деталі проєкту
- 17:00 Засудили зрадників, які брали участь у захопленні Сіверськодонецька та Рубіжного
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 697
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 525
- У Сватівському хабі родинам з Луганщини видали 206 продуктових наборів за лютий 09.03.2026 переглядів: 437
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 435


ЛОВА: Окупанти змушують зареєструвати нерухомість до 1 липня, а через проблеми зв’язку пропонують інтернет у...
13 мінометних обстрілів здійснив ворог на Луганщині
«Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах