На Буковині планують відремонтувати комунальні будівлі під житло для ВПО
Чернівецька ОВА підписала грантовий договір на 5,5 млн доларів щодо реновації комунальних будівель для проживання ВПО.
Про це повідомляє начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.
За його словами, грантовий договір уклали з Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC), що входить до складу групи Світового Банку. У партнерстві з Європейським Союзом IFC впроваджує проєкт з реновації муніципальних будівель для розміщення внутрішньо переміщених осіб.
“Роботу у рамках проєкту ми розпочали ще наприкінці 2022 року. Сторонами договору є Чернівецька ОВА, Департамент капітального будівництва Чернівецької ОВА, Чернівецька обласна рада і Міжнародна Фінансова Корпорація. У рамках проєкту передбачено надання грантів на фінансування ремонтів комунальних будівель для забезпечення житлом ВПО”, - поінформував Запаранюк.
Загальний кошторис проєкту складає майже 5,5 млн доларів США. Максимальну суму гранту на фінансування ремонту будівлі розраховуватимуть для кожного проєкту окремо, залежно від кількості осіб, які проживатимуть у приміщенні після реновації.
Запаранюк розповів, що за результатами низки зустрічей та обговорень спільно з територіальними громадами області визначили перелік комунальних будівель, які можливо відремонтувати для проживання ВПО.
Наразі, за даними начальника Чернівецької ОВА, у громадах області є можливість облаштувати 931 місце для ВПО.
Нагадаємо, у Хотині та Чернівцях побудують багатоквартирні будинки для переселенців.
- 366 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:30 ЛОВА: у Сіверськодонецьку за 100 рублів дають скористуватися Wi-Fi, окупанти контролюватимуть норми здачі «ГПО»
- 09:30 Рубіо наголосив на важливості продовження прямих переговорів між Україною та росією
- 09:00 Окупанти намагалися просунутися поблизу двох сіл Луганщини
- 18:00 Дітям, які повернулись з ТОТ чи депортації, виплачуватимуть “підйомні”
- 17:45 Міноборони та Коордштаб: росія маніпулює темою обміну полоненими й тілами загиблих
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 7459
- у рф пригрозили Україні втратою кількох обласних центрів: про що йдеться 31.05.2025 переглядів: 4042
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 2984
- Окупанти знайшли ще дві “безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку (АДРЕСИ) 02.06.2025 переглядів: 1905