У ГУР прокоментували плани окупантів щодо наступу на Луганщині
Українські оборонці зламали плани ворога щодо наступу на Луганщині у напрямку Борової. Але потенційно загроза залишається.
Про це в ефірі телемарафону заявив речник Головного управління розвідки МОУ Андрій Юсов.
Під час ефіру ведуча нагадала, що, за інформацією аналітиків, окупанти концентрують угруповання на Луганщині для прориву у напрямку Борової на Харківщині. Вона запитала у Юсова, що відомо ГУР про задуми ворога.
“Якщо говорити про Борову та цей напрямок, то, власне, там наміри ворога українські оборонці зламали. Втрати у живій силі та техніці значні. Так, він намагається підтягувати резерви й потенційна загроза залишається. Але наразі мова не йде про формування нових потужних угруповань для ось зараз повторення ситуації. Але наголошуємо, що потенційно загроза залишається. І, звичайно, українські сили безпеки та оборони вивчають ситуацію та готуються до різноманітних сценаріїв”, - відповів Юсов.
Нагадаємо, речник ОСУВ “Хортиця” Назар Волошин заявляв, що у Збройних силах України знають про накопичення ворожих сил на Луганщині та готові до будь-якого розвитку подій.
За заявою 3-ї ОШБ, ворог посилює атаки, щоб вийти на кордони Луганщини.
- 446 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рубіжани у Дніпрі висадили сосни у пам'ять про загиблих захисників
- 18:00 Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
- 17:00 Харченко призначив нового позаштатного радника
- 17:00 Від Лисичанська до Києва: як під час війни кондитерка Анна Пунтус відновила справу та відкрила новий бізнес
- 16:00 Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1079
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 994
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 918
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 887


Нові підозри та три справи в суді: результати роботи прокуратури Луганщини за тиждень щодо колаборантів
Харченко призначив нового позаштатного радника
Уродженцю Луганщини В'ячеславу Паскалову просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ)