Погода на вихідні: дощ не зачепить лише одну частину України
Опубліковано 21.06.2024 - 17:03
У суботу і неділю 22-23 червня в Україні сухою буде погода у південній частині України, в інших регіонах пройдуть локальні дощі.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
За її прогнозом, у суботу дощі та грози очікуються на заході України, а також на Вінниччині та Житомирщині. У Карпатах можливі сильні зливи.
У неділю локальні дощі з грозами ймовірні повсюди, окрім півдня та Луганщини.
Температура повітря в Україні протягом уїк-енду в денні години передбачається в межах +25+30 градусів, на півдні та південному заході в суботу, а в неділю ще й на сході +29+33 градуси.
У Києві 22 червня без дощу з температурою повітря +28 градусів. 23 червня у столиці місцями локальні дощі та грози та +25 градусів.
- 517 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:35 Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
- 19:00 Громада Луганщини збирає дані про майбутніх першокласників для забезпечення рюкзаками
- 17:36 У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька
- 17:00 Луганських підприємців запрошують на форум щодо відшкодування збитків, завданих війною
- 16:00 «Для учасників інтеграційних заходів»: КП «Зелене місто» закупить послуги з організації харчування
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2056
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1640
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1055
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 949


Вчора на Лиманському напрямку росіяни атакували 14 разів
У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька
«Для учасників інтеграційних заходів»: КП «Зелене місто» закупить послуги з організації харчування
