На Київщині поховали захисника з Лисичанська: у громаді розповіли про трагічну долю його родини

На Київщині поховали захисника з Лисичанська: у громаді розповіли про трагічну долю його родини

21 червня 2024 року у Святопетрівському на Київщині попрощалися з захисником з Лисичанська Олегом Мєньшиковим.

Про загибель воїна повідомив Білогородський сільський голова Антон Овсієнко.

Як розповів Овсієнко, Олег Мєньшиков – уродженець Лисичанська. Після школи здобув фахову освіту підземного слюсаря, 10 років працював на шахтах. У 2016 році став до оборони України у лавах 54-ї ОМБр ім. Мазепи. Пройшов АТО-ООС, був стрільцем-помічником гранатометника.

Від початку повномасштабного вторгнення підрозділ бригади обороняв Мар’їнку на Донеччині. Востаннє, повідомив Антон Овсієнко, Олег виходив на зв’язок із рідними, які ще залишалися у Лисичанську, 20 березня 2022 року. Під ранок 21 березня його позицію атакували ворожі танки.

Після 10 днів невідомості про долю Олега його рідні вибралися з Лисичанська. Родина оселилася у Святопетрівському Білогородської громади на Київщині.

Рідні Олега почали облаштовувати нове життя та весь цей час шукали захисника. Були відомості, що він у російському полоні. Але врешті з’ясувалося, що воїн повернувся до України “на щиті” під час обміну тілами загиблих у вересні 2023 року.

“Експертиза тривала вісім місяців, і весь цей час рідні не знали, що Олег зовсім поруч, у морзі Боярської лікарні. Продовжували відчайдушні пошуки, аж поки не отримали сповіщення 11 червня 2024 року. Цієї ж ночі пішла з життя дружина Олега, Ольга. Любляче серце, виснажене випробуваннями, не витримало. Тепер подружжя разом у засвітах. Олегу Мєньшикову назавжди 35 років”, – написав сільський голова.

У захисника залишилася донька, батьки та брат. Церемонія прощання з Олегом Мєньшиковим пройшла 21 червня на кладовищі Святопетрівського.

Нагадаємо, 25 травня 2024 року на фронті загинув уродженець Лисичанська Олександр Черниченко.