У Німеччині пропонують депортувати українських біженців, якщо вони не знайдуть роботу

У Німеччині пропонують депортувати українських біженців, якщо вони не знайдуть роботу

Голова баварської опозиційної партії ХСС у Бундестазі Александер Добріндт закликав висилати українських біженців, які не працевлаштувалися, з Німеччини.

Про це Добріндт заявив в інтерв'ю Bild, на яке посилається ZDF.

На йому думку, потрібно відправляти на Батьківщину українських біженців, якщо вони не знайдуть роботу.

"Більш ніж через два роки після початку війни тепер має застосовуватися принцип: працевлаштовуйтесь в Німеччині або повертайтеся в безпечні райони західної України", - заявив політик.

Він також розкритикував те, що коштом грошей платників податків надто багато людей у Німеччині отримують соціальну допомогу.

"Нам потрібні сильніші зобов'язання щодо співпраці для шукачів притулку, коли йдеться про працевлаштування. Має бути пропозиція у вигляді роботи, і це має бути частиною послуги з інтеграції", -  сказав Александер Добріндт.

Зазначено, що вимогу опозиціонера піддали різкій критиці представники урядової коаліції.

Мартін Роземанн, експерт з ринку праці парламентської групи SPD, сказав, що пропозиція Добріндта є "популістською нісенітницею" і що багато українських біженців у Німеччині є матерями-одиначками.

"Перешкодами для українських біженців на початку трудового життя є відсутність догляду за дітьми, відсутність мовних навичок і тривале визнання професійної кваліфікації", - додав Роземанн.

Водночас заступник голови парламентської фракції СДПН Дірк Візе заявив, що ХСС має бути соромно за такі вимоги "і нарешті викреслити зі своєї назви літеру C для християнина".

"путін неодноразово бомбить цілі по всій Україні. Тепер Добріндт також хоче відправити сюди жінок і дітей, які, можливо, вже втратили свого батька на фронті", - розкритикував він.

Нагадаємо, що українців у Німеччині можуть позбавити громадянської допомоги.