Лисогор нагородив працівників ЛОВА до Дня державної служби

Лисогор нагородив працівників ЛОВА до Дня держслужбовця

З нагоди Дня державної служби 21 працівника Луганської обласної державної адміністрації відзначили обласними нагородами та Почесними грамотами.

Про це повідомляє Луганська ОВА.

«Державна служба – це, перш за все, велика відповідальність. Перед країною, перед людьми, перед колегами, один перед одним. Держслужбовці з Луганської області добре знають ціну своєї роботи. Хтось вже двічі втрачав свої домівки, спокій та затишок, але залишалися вірними своїй Україні. Ця буденна робота – не завжди публічна, часто не зрозуміла іншим, багато в чому рутинна, але від того не менш важлива. Саме завдяки цим людям та військовим сьогодні продовжують працювати навчальні та медичні заклади, гуманітарні хаби для переселенців з Луганської області», – зазначив керівник ЛОВА Артем Лисогор.

За інформацією, 363 державні службовці з Луганщини не зрадили присязі й відновлювали роботу державних органів. 14 з них – змінили державну службу на військову.

Привітала колег-луганчан з професійним святом і голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина: «Не сходьте зі своєї дороги: вона важка і не для всіх!», – сказала вона.

Кого саме нагородили – не вказано. Також додамо, що на сайті Луганської ОВА немає відповідних документів.

Нагадаємо, раніше керівник Луганської ОВА Артем Лисогор вручив управлінцям з Попаснянської та Троїцької громад відзнаки Президента України «За оборону України».