Луганський спортсмен завоював медаль турніру «Найсильніша нація планети»
Кремінянин Олександр Дубовой у складі збірної команди України виборов бронзову нагороду командного світового турніру з богатирського багатоборства «Найсильніша нація планети».
Про це повідомляє Кремінська міська рада.
Чемпіонат світу тривав з 20 по 23 червня 2024 року у Фульді (Німеччина) та поєднував у собі як особисті змагання, так і командні серед жінок та чоловіків.
У змаганнях взяли участь представники чотирьох континентів та 25 країн світу – Бразилія, Аргентина, Сполучені Штати Америки, а також Чехія, Україна, Австрія, Уельс та інші.
До складу національної збірної команди України увійшли:
- Валерій Газаєв, капітан команди, Заслужений майстер спорту України з богатирського багатоборства;
- Олександр Дубовой, майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства;
- Євген Настенко, майстер спорту України з богатирського багатоборства; Віталій Герасімов, майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства;
- Володимир Рекша, Заслужений майстер спорту України з богатирського багатоборства.
Жінки змагалися у вагових категоріях до 63 кг та до 83 кг. У чоловіків було три вагових категорії – до 90 кг, до 105 кг, до 120 кг.
Результати чемпіонату в командному заліку серед чоловіків:
- 1 місце - США;
- 2 місце - Чехія;
- 3 місце - Україна.
«Попри те, що наші богатирі не змогли підтвердити свій тогорічний тріумф, наша збірна - єдина команда, яка, починаючи з першого командного чемпіонату світу, залишається на подіумі! За період проведення чемпіонатів світу наша команда чотири рази виборювала чемпіонський титул і звання «Найсильніша нація планети», – йдеться у повідомленні.
Також на цьому чемпіонаті світу Олександр Дубовой підтвердив статус судді міжнародної категорії, що є вищим рівнем суддівства спортивних змагань.
Всі досягнення богатирі присвятили Збройним силам України та закликали всіх допомагати й донатити заради перемоги.
Нагадаємо, атлет з Петропавлівки, майстер спорту України Сергій Котелевський здобув титул чемпіона Європи.
- 484 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Наступного тижня діятиме «гаряча лінія» обласного ПФУ: графік та контакти
- 16:30 Під гаслом «прозорості» окупанти посилили фінансовий контроль на ТОТ, - ЦНС
- 15:30 Поліцейський Луганщини подолав ультрамарафон в Одесі
- 14:00 «З двох телефонів виклики не пройшли»: у Сіверськодонецьку незадоволені локальною мережею
- 12:30 Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн 13.01.2026 переглядів: 510
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 507
- Навколо купівлі Сіверськодонецькою МВА «Лісової дачі» виникла суперечка: позиції сторін 14.01.2026 переглядів: 429
- Колишню посадовицю з Луганщини підозрюють у розтраті бюджетних коштів у сфері освіти 12.01.2026 переглядів: 386


Під гаслом «прозорості» окупанти посилили фінансовий контроль на ТОТ, - ЦНС
Переселення, тюрма й 7 дітей: історія жительки Луганщини, яка відзначила свої 100 років на Рівненщині
Окупанти атакували з боку Нововодяного