«Заступниці голови уряду лнр» повідомили про підозру за роботу на ворога
За процесуального керівництва Сєвєродонецької окружної прокуратури Луганської області повідомили про підозру «заступниці голови уряду лнр» у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Про це повідомляє пресслужба Луганської обласної прокуратури.
За даними слідства, колишня очільниця Департаменту з питань праці та соцзахисту населення Луганської міськради з 2014 року після захоплення територій регіону почала співпрацювати з ворогом.
Маючи достатній досвід роботи у цій сфері, окупанти призначили її того ж року «міністром праці та соцполітики лнр».
З червня 2023 року підозрювана ‒ «заступниця голови уряду лнр».
На цій посаді вона курує соціальний блок.
У складі делегації «лнр» зустрічається з вищим керівництвом росії, проводить засідання республіканської комісії у справах неповнолітніх, бере участь в урочистих заходах, де нагороджує кращих працівників листами подяки від керівника адміністрації президента рф, грамотами від уряду росії та «лнр».
Наразі вирішують питання щодо оголошення жінки у розшук та обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування здійснюють слідчі ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, посадовця з Луганщини засудили до 9 років позбавлення волі за колабораціонізм.
- 376 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 «Дійсно, є план Б», - Олександр Гришков про роботу Луганського українського музично-драматичного театру
- 14:00 Окупанти у Лисичанську знову накопичили багатомільйонні борги перед комунальниками
- 11:00 На Донеччині загинув поліцейський з Рубіжного
- 09:42 У Генштабі розповіли про результати удару по ворожому аеродрому у воронезькій області
- 08:30 Ворог атакував поблизу двох населених пунктів Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупована Луганщина готова прийняти поїзди з «великої росії». Але є моменти 28.06.2025 переглядів: 27127
- «ВПО, які вже інтегрувалися, не захочуть їхати в умовний Богуслав, де ми зводимо будинок», - Харченко 30.06.2025 переглядів: 10049
- При відбитті атак російських “шахедів” загинув український пілот F-16 29.06.2025 переглядів: 9155
- ЛОВА: росіяни залучили тисячі луганських дітей до пропаганди, у Луганську зупинили роботи на аварійному мості 29.06.2025 переглядів: 1758