У ДПСУ відповіли на заяви Білорусії та нагадали, "звідки готувався наступ"
У Державній прикордонній службі України у черговий раз підкреслили, що будь-які дії Сил оборони на кордоні з Білоруссю спрямовані на захист української держави, проте ніяким чином не пов'язані з зазіхання на чужі території.
Про це повідомив речник ДПСУ полковник Андрій Демченко для "УП".
"Останнім часом Білорусь активізувала свої інформаційні вкиди щодо посилення з боку України, зокрема в межах Житомирщини, і що обстановка на білорусько-українському кордоні характеризується наростанням напруженості", - сказав Демченко.
Він заявив, що їм ввижається стягування найрізноманітніших підрозділів, всього наявного озброєння та техніки.
"Кого і що вони тільки не згадували, і хто вже тільки не робив такі заяви. Певно й самі заплуталися в своїх показах. Це знову дуже нагадує тези про те "звідки готувався наступ". Можливо, й карти вже намалювали…", - заявив речник ДПСУ.
Андрій Демченко також зазначив, що йому приємно, що білоруси "не забувають про нашу державу, але нехай не переживають – Україна не становить для них загрози, ми навпаки вимушені оборонятися, в т.ч. і на білоруському напрямку, адже Білорусь продовжує підтримувати терористів, а свого часу відкрила російським загарбникам свій кордон. Україна ж захищає і захищатиме свої території від нападок ворогів".
Крім того, Демченко наголосив, що доки Білорусь перебуватиме в орбіті впливу країни-терористки, доти для України цей напрямок залишатиметься загрозливим.
Тому Сили оборони робитимуть все від них залежне і необхідне, аби посилювати захист української держави.
Зокрема він додав, Україна дійсно нарощує фортифікаційні спроможності. Але саме для оборони, і аж ніяк не нападу. Тому жодних провокацій, про які постійно говорить білоруська стороні, в цьому немає.
Нагадаємо, що у Міноборони Білорусії заявили, що Україна намагається втягнути їхню країну у війну.
- 374 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Троє луганчан стали призерами відкритого кубка Дніпропетровської області з карате JKS
- 18:00 Рубіжанська МВА закупить нагород на понад 80 тисяч гривень
- 17:00 Ще одна громада Луганщини збирає заявки на подарунки дітям до Дня Святого Миколая
- 16:00 Для ВПО, які не готові чекати роками: у 2026 році запустять програму житла у сільській місцевості
- 15:00 До 15 років тюрми засудили зрадника, який воював проти ЗСУ на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “90% не ідентифіковані”: у мережі показали фото з місця масового поховання під Рубіжним 22.10.2025 переглядів: 4440
- В Ужгороді сьогодні прощаються з загиблим воїном з Луганщини 27.10.2025 переглядів: 1075
- Кузьмінова залишили директором “Світанка” ще на рік 28.10.2025 переглядів: 552
- Окупанти заявили про ексгумацію 230 тіл загиблих зі стихійних поховань під Сіверськодонецьком 23.10.2025 переглядів: 515


Для ВПО, які не готові чекати роками: у 2026 році запустять програму житла у сільській місцевості
«Це історія та сучасність Сіверськодонецької громади»: подробиці про нову книгу Семена Перцовського
Тепер офіційно: окупанти присвоїли ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку