“Фінансування виплат ВПО є пріоритетним”: у Мінсоцполітики запевнили, що за червень усі переселенці отримали кошти
Виплати на проживання ВПО за червень профінансували у повному обсязі, тобто "всім, хто має право на їхнє отримання".
Про це повідомляє Мінсоцполітики.
Загалом на виплати для ВПО спрямували понад 2,9 млрд гривень.
“Виплати на проживання для ВПО залишаються вагомим інструментом підтримки від держави для українців, які змушені були залишити свої домівки через повномасштабну війну. Ці виплати допомагають подолати найважчий період налагодження життя на новому місці, інтегрування в нову громаду, пошуку нової роботи”, – зазначили у міністерстві.
Також Мінсоцполітики пояснило, що після витрат на безпеку та оборону країни, на яку кошти спрямовуються першочергово, соціальні виплати залишаються другими за значущістю: “їхнє фінансування є пріоритетним і відбувається завдяки підтримці міжнародних партнерів”.
Нагадаємо, у червні на гарячу лінію Мінреінтеграції почастішали звернення внутрішньо переміщених осіб щодо затримки виплат у першому виплатному періоді червня. Там запевнили, що гроші переселенцям виплатять.
- 597 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ВПО можуть пройти безкоштовне навчання та отримати роботу: деталі проєкту
- 17:00 Засудили зрадників, які брали участь у захопленні Сіверськодонецька та Рубіжного
- 15:00 Окупанти на Луганщині посилили патрулювання та вчать виявляти прихильність до тероризму у дітей
- 13:00 «Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
- 11:00 У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 688
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 516
- У Сватівському хабі родинам з Луганщини видали 206 продуктових наборів за лютий 09.03.2026 переглядів: 432
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 422


«Все місто завалене сміттям»: у Сіверськодонецьку скаржаться на звалища у дворах
У Дніпрі відкрили фотовиставку «Добровольці Луганщини» (ФОТО)
На Луганщині ворог вів вогонь зі ствольної артилерії 