Громади призначили грошову допомогу лисичанським та рубіжанським захисникам
210 тис грн та 1,076 млн грн допомоги виплатили захисникам з Рубіжанської та Лисичанської громад.
Про це йдеться на сторінках Рубіжанської та Лисичанської МВА.
Зокрема, ще 7 мешканців Рубіжанської громади, які беруть участь у заходах, спрямованих на безпеку та інтереси держави, отримали фінансову допомогу з місцевого бюджету у 30 тисяч гривень кожен в рамках Програми «Громада - Захисникам і Захисницям». Сума отриманих коштів - 210 тисяч гривень.
З початку року вже 112 захисників та захисниць Рубіжанської громади отримали грошову допомогу з бюджету на 3,36 млн грн.
Крім того, допомоги на понад 1 млн 76 тисяч грн отримали захисники та члени їхніх сімей з Лисичанської громади.
Допомогу призначили:
- 47 мешканцям Лисичанської громади, які беруть (брали) безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, у розмірі 20 тисяч гривень;
- 3 військовослужбовцям, які у період після 24.02.2022 отримали поранення (контузії, травми, каліцтва) пов’язані з захистом Батьківщини, у розмірі 25 тисяч гривень;
- 3 особам як уповноваженим представникам сімей загиблих захисників України у розмірі 15 тисяч гривень;
- 3 родинам, на поховання померлого захисника на загальну суму 16 тисяч 466 гривень.
З початку року 420 військовослужбовців та 20 членів сімей загиблих захисників України з Лисичанської громади отримали допомоги на 9,048 млн грн.
Нагадаємо, рубіжанам виплатили грошову допомогу.
- 424 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
- 17:00 Для луганських ВПО провели різдвяну екскурсію Києвом (ФОТО)
- 16:30 Рубіжанам виплатили понад 300 тис. грн допомоги
- 15:14 До руху спротиву на ТОТ долучаються нові активісти – фото свіжої акції
- 13:00 Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Для чого топпосадовці роблять гучні заяви щодо ВПО та як формується уявлення про допомогу переселенцям 09.12.2025 переглядів: 1459
- На фронті загинув патрульний з Луганщини 09.12.2025 переглядів: 1017
- Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм 08.12.2025 переглядів: 930
- Гайдай служить рядовим у ЗСУ, а у корупційній справі є підозрюваним - ЗМІ 12.12.2025 переглядів: 798


Кому саме з пенсіонерів необхідно пройти ідентифікацію до кінця року – роз’яснення Мінсоцполітики
Помер багаторічний редактор Новопсковської районної газети
Уряд перейменував ще одну громаду Луганщини