Синоптикиня розповіла, у яких регіонах можливе зниження температури
Найближчими днями в Україні очікується пік надзвичайної спеки: до +35 +40 і вище.
Про це повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
"Без дощів, із палючим сонцем, високою пожежною небезпекою та ймовірними маломасштабними смерчами", - написала вона.
Згідно з її слів, зниження температури повітря на кілька градусів, можливе на заході, півночі України та на Вінниччині впродовж 18-20 липня.
А південь, схід та більшість регіонів центру все одно належатимуть області надзвичайної спеки.
"А незначне послаблення спеки на півночі може знову змінитися її посиленням", - додала синоптикиня.
Вона зазначила, що лише в західних областях повітря буде на кілька градусів "милосерднішим до природи, людей і тварин".
Зокрема у Києві пік спеки передбачається 14, 15 та 16 липня, очікується до +36+39 градусів.
"Невелике послаблення можливе 18-20 липня. Проте надалі в столиці знову ймовірне підвищення температури повітря.", - повідомила Наталка Діденко.
- 346 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Жителям Щастинської громади компенсують 50% першого внеску за програмою «єОселя»
- 12:00 ВПО можуть отримати до 120 тис. грн на власну справу від Українського Червоного Хреста
- 11:00 Ще понад 70 млн грн затвердила Рада оборони Луганщини на підтримку ЗСУ
- 10:00 Суддю з Луганщини викрили на підбурюванні до хабаря у $30 тисяч
- 09:00 ЛОВА: На окупованій Луганщині студентів змушують іти на війну в обмін на збереження місця у виші
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 772
- На Сумщині під час несення служби помер військовий з Луганщини 10.03.2026 переглядів: 604
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 554
- 1500 грн пенсіонерам і ВПО та кешбек на пальне: в уряді анонсували новий пакет підтримки 12.03.2026 переглядів: 504


ВПО можуть отримати до 120 тис. грн на власну справу від Українського Червоного Хреста
Суддю з Луганщини викрили на підбурюванні до хабаря у $30 тисяч
19 штурмів здійснив ворог на двох східних напрямках