Україна погодиться на дипломатичне врегулювання війни з рф: Зеленський назвав умову
Президент Володимир Зеленський каже, що дипломатія може допомогти Україні закінчити війну з рф.
Про це він заявив в інтерв’ю ВВС у Лондоні, зазначивши також, що готовий працювати з будь-ким, хто перебуває при владі в США.
На думку Зеленського, світ повинен буде чинити тиск на росію, щоб переконати її сісти за стіл і розглянути можливість припинення війни.
"Це не означає, що всі території відвойовуються силою. Я думаю, що сила дипломатії може допомогти", – сказав він, додавши, що слабша росія на полі бою поставить Україну на сильнішу позицію за столом переговорів. "Здійснюючи тиск на росію, я вважаю, що можна погодитися на дипломатичне врегулювання", - сказав Зеленський.
Нагадаємо, два ключових радника Дональда Трампа представили йому план припинення війни росії в Україні, який передбачає, що Україна отримає більше американської зброї, лише якщо ввійде на мирні переговори з рф.
За цим планом, Сполучені Штати водночас попередять Москву, що будь-яка відмова від переговорів призведе до посилення підтримки України з боку США. Під час мирних переговорів передбачається припинення вогню "на основі переважаючих ліній бойових дій".
Читайте також: Washington Post пояснив, чому Трамп зневажає Україну: "Маринувався у супі російської пропаганди"
- 435 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Українці з окупованої Луганщини приєдналися до акції на честь Дня єднання (ФОТО)
- 17:26 Синоптикиня розповіла, коли очікувати на потепління
- 16:30 “Дорога додому”. Сіверськодонецькі музиканти влаштували квартирник у гумхабі у Дніпрі
- 15:29 У НАТО критикують Україну через тактику ведення війни, - ЗМІ
- 15:00 У двох кремінських гумхабах створять ветеранський простір
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти опублікували перелік на початок року 11.02.2025 переглядів: 3789
- Окупанти заявили, що нібито з’явилися інвестори на хімічних виробництвах Сіверськодонецька 14.02.2025 переглядів: 3374
- На війні загинув 23-річний захисник з Лисичанська 13.02.2025 переглядів: 2627
- Іпотека для переселенців і військових: пільги, реальні історії та підводні камені 10.02.2025 переглядів: 2415