В окупантів труднощі з поверненням газопостачання у селища під Сєвєродонецьком
У Сиротиному, Метьолкіному та Осколонівці за два роки окупації загарбники не відновили газопостачання й половини будинків.
Відповідні дані опублікувала окупаційна адміністрація Сєвєродонецька.
Так, у Борівському, за інформацією окупаційної влади, відновили подачу газу у 1072 будинки з 1694 газифікованих. У Сиротиному - у 263 з 533.
У Метьолкіному дали газ у 27 будинків із 304 газифікованих. В Осколонівці - у 3 з 29. У цьому населеному пункті також залишається невирішеною проблема з відновленням високовольтної ЛЕП.
Повільні темпи газифікації окупанти виправдовують “серйозними ушкодженнями комунікацій” під час бойових дій.
Схожа ситуація у Вороновому. Там, як наголосила ворожа влада, вуличні газоводи зруйнували на 90%. З 315 газифікованих будинків уціліло 50. Поки ж "роботи з догазифікації домогосподарств” проводять по поверненню жителів у будинки.
Нагадаємо, у селах Кремінщини та Сватівщини окупанти не відновили газопостачання.
- 414 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Жителя Сіверськодонецька, який став депутатом від «єдіної росії», засудили за держзраду
- 11:00 Лікування, реабілітація й підтримка родин: які виплати з місцевого бюджету отримають креміняни
- 10:00 Членів ГО «Ветерани Чорнобиля м. Сіверськодонецька» відзначили орденами «За заслуги»
- 09:00 ЛОВА: Окупанти на Луганщині готують підлітків до війни, обіцяючи бонуси при вступі до вишів
- 08:35 Ворог на Луганщині вів вогонь з артилерії, мінометів та гранатометів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Що буде з хабами, житлом для ВПО та адміністраціями Луганщини: інтерв’ю з Романом Власенком 21.04.2026 переглядів: 2030
- Вночі в окупованих Луганську та Лисичанську лунали вибухи: що відомо зараз 25.04.2026 переглядів: 1447
- У Рівному попрощалися із захисником з Луганщини 23.04.2026 переглядів: 940
- Викрили учасників схеми привласнення коштів на РЕБ, де фігурує директор Сіверськодонецького КП 22.04.2026 переглядів: 887


Жителя Сіверськодонецька, який став депутатом від «єдіної росії», засудили за держзраду
ЛОВА: Окупанти на Луганщині готують підлітків до війни, обіцяючи бонуси при вступі до вишів
Ворог на Луганщині вів вогонь з артилерії, мінометів та гранатометів