Безвісти зникли рідні: у луганській поліції розповіли, як діяти
Громадяни України можуть звернутися до ГУНП у Луганській області в разі зникнення близьких або наявності інформації, яка може допомогти у розслідуванні таких справ.
Про це повідомляє Поліція Луганської області.
Зокрема, про втрату зв’язку з рідними, близькими чи знайомими, які мешкали або перебували на території Луганської області, можна повідомити:
- зателефонувавши до чергової частини ГУНП в Луганській області за телефоном +380669208457;
- залишивши повідомлення на сторінці “Поліція Луганської області” у Фейсбуці за посиланням;
- спрямувавши заяву про злочин на поштову адресу su@lg.police.gov.ua.
Правоохоронці наголосили, що для прискорення та більш точної ідентифікації загиблих цивільних осіб та оборонців, особу яких не встановили, є необхідність надати біологічні зразки як мінімум двох близьких родичів (біологічні матір, батько, діти, брат, сестра, бабуся, дідусь) безвісти зниклого за особливих обставин.
Також у поліції звернулися до громадян, які володіють інформацією, що може допомогти слідчим ГУНП в Луганській області вести досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами зникнення безвісти громадян, незаконного позбавлення волі, загибелі або поранення осіб на території Луганської області.
З такою інформацією можна цілодобово звертатися до Центру з розшуку осіб зниклих безвісти за особливих обставин СУ ГУНП в Луганській області за телефоном 099-774-52-23 або за адресою: м. Дніпро, вул. Філософська, 39-А, кабінет 410.
Крім того, за вказаними адресою та номером можна отримати інформацію про слідчих, які ведуть досудове розслідування у кримінальних провадженнях вищезазначеної категорії, та їхні контактні дані.
Нагадаємо, Луганщина займає друге місце за кількістю безвісти зниклих осіб.
- 348 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Кузьмінов на посаді заступника голови Сєвєродонецької МВА отримав понад мільйон зарплати
- 15:41 Литва спрямувала 10 мільйонів доларів для України, - Умєров
- 15:00 Слідчі ДБР оголосили підозру «заступниці голови верховного суду «лнр»
- 14:20 Удар балістикою по Сумах 13 квітня: в ОВА повідомили про стан постраждалих і кількість загиблих
- 14:00 Луганським ВПО пропонують житло у Києві – куди звертатися
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ВПО можуть отримати грошову допомогу на оренду житла: деталі нової програми 07.04.2025 переглядів: 6163
- Окупанти у Сіверськодонецьку назвали адресу ще одного будинку, який планують знести 11.04.2025 переглядів: 4237
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти оприлюднили нові адреси 09.04.2025 переглядів: 2137
- На фронті загинув колишній керівник лисичанської “Фармації”, – соцмережі 10.04.2025 переглядів: 2095