Луганські ВПО в Українці можуть отримати матраци, кухонні набори та акумуляторні батареї – куди звертатися
Опубліковано 28.07.2024 - 17:20
Міжнародна організація з міграції надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, зареєстрованим в межах Української громади.
Про це йдеться на сторінці громади у Facebook.
Переселенці можуть отримати:
- Матрац (70*190 та 90*190)
- Ковдра тепла
- Кухонні набори (з нержавіючої сталі на 5 осіб)
- Сонячні лампи на акумуляторній батареї
- Відро 14 л.
ВПО, які бажають отримати вищезазначений непродовольчий набір, мають до 1 серпня звернутися до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Української міської ради для формування списку (каб. 11, перший поверх, тел. 093-688-15-21).
При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код та довідку, що підтверджує статус ВПО.
Нагадаємо, з 25 липня у Нижньодуванському гуманітарному хабі у Харкові розпочалася видача гуманітарної допомоги для переселенців з Луганської області.
- 1547 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:33 Поблизу 9 населених пунктів намагалися просунутися росіяни на східних напрямках
- 19:05 1500 грн пенсіонерам і ВПО та кешбек на пальне: в уряді анонсували новий пакет підтримки
- 18:10 Пенсія на загальних підставах та тимчасове житло для ВПО: Комітет Ради рекомендував ухвалити законопроєкт
- 17:00 Окупанти на Луганщині ухвалили нові правила обліку та розпорядження «безхазяйним» житлом
- 16:00 Підтримка ВПО та ветеранів: соцзахист Луганщини про підсумки 2025 року та ключові пріоритети
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 760
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 602
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 584
- В очільниці Сіверськодонецької МВА - новий заступник 06.03.2026 переглядів: 479


Поблизу 9 населених пунктів намагалися просунутися росіяни на східних напрямках
Окупанти вже 1,5 року «збільшують» населення Сіверськодонецька, називаючи ту саму цифру
Двох підлітків з Луганщини, депортованих до росії, вдалося повернути в Україну