У Сєвєродонецьку пенсіонери стоять у чергах, щоб отримати кашу в пакетах та “вегетаріанські” сосиски
Окупаційні “волонтери” привезли сєвєродончанам безкоштовну їжу, за якою вишукувалася черга з пенсіонерів.
Про це повідомляють окупаційні пабліки.
Людям видавали гречану кашу на вершковому маслі, хліб, свіжі овочі та "вегетаріанські" сосиски.
На опублікованому відео видно, що їжу насипають просто у поліетиленові пакети. Також можна побачити людей, які прийшли з пластиковими відрами.


“Вони прийшли сюди (на роздачу їжі - ред.) не від гарного життя… В основному, це люди, які залишилися без роботи, без грошей, можливо, з “лежачими родичами” чи одинокі”, – сказав чоловік на відео.
Також окупанти поділилися думками місцевих, які кажуть, що місто завмерло. Молодші люди їдуть у пошуках роботи, залишається багато людей похилого віку.
“Радощів в житті цих людей останнім часом не так багато”, – додав він.
Нагадаємо, раніше в окупований Сєвєродонецьк привезли безкоштовні продукти. Люди вистроїлися у черги за ними, а також за гарячим супом, який розливали у поліетиленові пакети.
- 921 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Від 50 до 200 тис. грн: ВПО зі Старобільщини можуть отримати компенсацію першого внеску за «єОселею»
- 18:00 У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
- 18:00 Прессекретар Луганського загону Олександр Трохимець: «Іноді було більше моментів, коли треба було вести вогонь, ніж...
- 17:00 Ще двом лисичанам призначили компенсацію першого внеску за програмою «єОселя»
- 16:00 У релокованому луганському виші обрали ректора
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 1664
- Чому призупиняють роботу сіверськодонецьких шкіл і що буде з учителями та учнями 13.06.2026 переглядів: 1547
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1431
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 1205


У столиці відкрили перший комунальний хаб підтримки ВПО та біженців
У релокованому луганському виші обрали ректора
СБУ заочно повідомила про підозру тюремнику з окупованої Луганщини, який катував полонених
