Компенсація за знищене майно: у Мінреінтеграції розповіли про зміни, що готуються
Проєкт постанови щодо дистанційного обстеження зруйнованого майна на тимчасово окупованих територіях перебуває у секретаріаті Кабміну та очікує на розгляд урядовим комітетом.
Про це йшлося на нараді з питань житла для ВПО під головуванням віцепрем’єрки Ірини Верещук, повідомляє Мінреінтеграції.
На заході обговорили проєкти змін до низки підзаконних нормативно-правових актів.
“Зокрема, розглянули стан підготовки проєкту постанови щодо дистанційного обстеження зруйнованого майна на ТОТ, територіях активних бойових дій, а також на територіях активних бойових дій, де функціонують державні електронні інформаційні ресурси. Наразі проєкт акта перебуває у секретаріаті Кабміну та очікує на розгляд урядовим комітетом”, - йдеться у повідомленні.
Крім того, обговорювалася необхідність внесення змін до Порядку надання компенсації за пошкоджене або знищене майно.
“Пропонується надати громадянам можливість повторного звернення щодо отримання компенсації за програмою “єВідновлення” у разі неможливості використання компенсації, отриманої за результатами першого звернення”, - розповіли у відомстві.
Також на нараді розглянули можливі зміни до порядку функціонування Реєстру пошкодженого та знищеного майна. Зазначається, що вони передбачають можливість подання заяви на отримання компенсації за знищене або пошкоджене майно без згоди співвласника.
Раніше повідомлялося, що центральні органи виконавчої влади погоджують проєкт постанови, яка дозволить масштабувати дистанційне зондування Землі задля встановлення фактів руйнації житла українців на окупованих територіях. До цього його проводили у Мелітополі.
- 733 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 Реорганізують Лисичанську психіатричну лікарню
- 09:00 79 багатоповерхівок в окупованому Сіверськодонецьку планують знести
- 08:33 Поблизу 9 населених пунктів намагалися просунутися росіяни на східних напрямках
- 19:05 1500 грн пенсіонерам і ВПО та кешбек на пальне: в уряді анонсували новий пакет підтримки
- 18:10 Пенсія на загальних підставах та тимчасове житло для ВПО: Комітет Ради рекомендував ухвалити законопроєкт
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 761
- Голова Сіверськодонецької РДА Роман Власенко задекларував понад 1,3 млн грн зарплати за 2025 рік 10.03.2026 переглядів: 608
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 585
- В очільниці Сіверськодонецької МВА - новий заступник 06.03.2026 переглядів: 482


Поблизу 9 населених пунктів намагалися просунутися росіяни на східних напрямках
Окупанти вже 1,5 року «збільшують» населення Сіверськодонецька, називаючи ту саму цифру
Двох підлітків з Луганщини, депортованих до росії, вдалося повернути в Україну