Підозру отримав екскерівник луганської митниці часів януковича
Служба безпеки України повідомила про підозру в колабораційній діяльності луганчанину Олегу Черноусову, який за часів януковича очолював Луганську митницю.
Про це повідомляє 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Сєвєродонецьк.
За інформацією СБУ, у 2015 році експосадовець звільнився із митних органів та публічно заявив про свій перехід на бік самопроголошеної «лнр».
Окупанти працевлаштували зрадника у створених ними незаконних владних структурах. Фігурант обіймав керівні посади в «адміністрації» «лнр» та у «раді міністрів лнр».
Влітку 2023 року окупанти провели реорганізацію нелегітимних органів влади на Луганщині та призначили його «заступником керівника адміністрації глави лнр».
«Колаборант забезпечує представлення самопроголошеної «лнр» у федеральних органах рф, надає вказівки керівникам місцевих «адміністрацій», організовує підготовку «указів» ватажка фейкової «лнр» тощо», – пояснили в СБУ.
За ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу України йому загрожує до 10 років позбавлення волі та конфіскація майна.
Триває досудове розслідування, яке проводить ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.
Нагадаємо, за колабораціонізм судитимуть керівницю ПАО «Луганск-Нива» та ексдепутата Луганської міськради.
- 433 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Києві луганським ВПО видаватимуть продукти – куди звертатися
- 18:00 Ліцей з Лисичанська пілотуватиме реформу старшої школи
- 17:00 До Нового року сіверськодонецькому гумхабу у Дніпрі передали книги
- 16:00 Луганських ВПО у Києві консультуватиме спеціаліст Пенсійного фонду
- 15:00 Кремінська громада змінила умови програми надання допомоги ВПО на переїзд – деталі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Допомога ВПО, виплати на дітей і соцстандарти: що зміниться з 1 січня 2026 року 01.01.2026 переглядів: 823
- Зимова підтримка 6500: понад 370 тисяч українців вже отримали кошти 02.01.2026 переглядів: 655
- Скільки луганських чиновників стали киянами, закарпатцями, одеситами та херсонцями 30.12.2025 переглядів: 585
- Після присвоєння ім'я Дзержинського школі у Сіверськодонецьку там ще відкрили й кадетський корпус 02.01.2026 переглядів: 525


Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини
Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові
У луганської поліції - новий очільник. Що про нього відомо