На Луганщині окупанти збираються підвищити ціну на проїзд, люди обурені
Восени на окупованій Луганщині очікується підвищення вартості проїзду громадським транспортом.
Про це пишуть окупаційні змі з посиланням на "тимчасово виконуючу повноваження голови Луганська" Яну Пащенко.
“Підвищення (вартості проїзду) буде… Зараз ведуться розрахунки. Я думаю, що підвищення буде у вересні, можливо, у жовтні”, — сказала вона.
Таким чином окупанти намагатимуться “сприяти оновленню рухомого складу та дозволити залучити на роботу водіїв громадського транспорту”.
За інформацією місцевих мешканців, наразі проїзд коштує 20 російських рублів.
У коментарях користувачі пишуть, що в першу чергу необхідно навести лад на маршрутах.


Нагадаємо, в окупованому Луганську нібито через брак водіїв відклали обіцяний окупаційною владою запуск електробусів.
Також у Сєвєродонецьку страйкували водії через невиплату зарплати.
- 481 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодончанин став переможцем Всеукраїнських змагань зі скелелазіння
- 18:00 400 посилок для соціально незахищених та 200 зимових комплектів для військових відправила Луганська ОВА
- 17:00 Попри холод та відсутність зв’язку. Окупанти вважають, що у Сіверськодонецьку нормальний освітній процес
- 16:00 Офіс Омбудсмана виявив в Закарпатті чергове приховане житло для ВПО, - Лубінець
- 15:00 «Регіонал» Єфремов, який живе в Москві, де у його родини апартаменти за $4 млн, отримав російський паспорт – «Схеми»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1555
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 1068
- В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим 06.02.2026 переглядів: 725
- Переселенець з Луганщини збирав дані для повітряних атак рф, його затримала СБУ 06.02.2026 переглядів: 560


Попри холод та відсутність зв’язку. Окупанти вважають, що у Сіверськодонецьку нормальний освітній процес
Офіс Омбудсмана виявив в Закарпатті чергове приховане житло для ВПО, - Лубінець
«Регіонал» Єфремов, який живе в Москві, де у його родини апартаменти за $4 млн, отримав російський паспорт – «...