кремль привіз на Луганщину праворадикалів виступати “від імені народу Італії”, - ЦНС
Для переконання у міжнародній підтримці політики кремля на окуповану Луганщину російські пропагандисти привезли праворадикалів з Італії.
Про це повідомляє Центр національного спротиву.
“Російська пропаганда намагається переконати своїх жертв у міжнародній підтримці антилюдської політики кремля. Для цього на тимчасово окуповані території пропаганда звозить різноманітних маргіналів з Заходу – агентів свого впливу. Цього разу до Луганська прибув фашист та ультрас клубу “луккезе” (нижчий дивізіон італійського футболу) андреа пальмері разом зі своїми “колегами” (лоренцо берті й антоніо гардільяно)”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що “італійські провінційні праворадикали” виступали від імені “народу Італії” щодо підтримки дій рф, а також зустрілися з аматорськими гравцями фейкової луганської “зорі”, яким передали амуніцію для гри в футбол.
“Це і є реалії “русского міра”: розв’язати війну, знищити в регіоні спорт, футбольну команду, а потім під гаслом денацифікації звозити в регіон фашистів, аби ті подарували аматорам м’яч та бутси”, - наголосили у Центрі нацспротиву.
Раніше "Сєвєродонецьк онлайн" розповідав, кого кремль привіз спостерігати за “виборами” на окупованій Луганщині.
- 412 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 60 дітям однієї з громад Луганщини вручили новорічні подарункові набори
- 16:45 У ЛОВА провели четверте засідання щодо розробки Стратегії розвитку області до 2027 року
- 15:30 Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора в Ужгороді
- 14:20 Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецьком: бойовика "лнр" засудили до 15 років тюрми
- 13:00 Луганські прокурори надали допомогу військовим
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3038
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 794
- Ключові ризики та пріоритети: представили проєкт бюджету Сіверськодонецької громади-2026 19.12.2025 переглядів: 453
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 423


У ЛОВА провели четверте засідання щодо розробки Стратегії розвитку області до 2027 року
Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора в Ужгороді
Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецьком: бойовика "лнр" засудили до 15 років тюрми