Сили оборони України завдали удару по аеродрому "Ліпецьк": там все горить і детонує
Вночі, 9 серпня, Сили оборони України завдали удару по аеродрому "Ліпецьк" у Ліпецькій області росії.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Зазначається, що під час атаки уражені склади з керованими авіаційними бомбами та ще низка інших об’єктів в районі летовища.
"Зафіксовано декілька джерел загоряння, здійнялася сильна пожежа та спостерігалася багаторазова детонація. Відомо, що на аеродромі "Ліпецьк" базуються літаки Су-34, Су-35 та МіГ-31 повітряно-космічних сил рф. Результати ураження уточнюються", - йдеться у повідомленні.
Влада Липецької області та росЗМІ повідомляють не тільки про ураження військового аеродрому біля Липецька, а й також енергетичного об’єкту. Пошкодження останнього призвело до знеструмлень у місті. Через атаку в Липецьку зупинили громадський транспорт.
У Липецькому муніципальному окрузі оголосили надзвичайну ситуацію, евакуюють мешканців населених пунктів, прилеглих до аеродрому.
"Для забезпечення безпеки мешканців прийнято рішення провести евакуацію населених пунктів: Копцеви хутори, Федорівка, Яківлівка, Тинківка. Готуються пункти тимчасового розміщення та транспорт. Мешканцям зазначених населених пунктів необхідно дотримуватися вказівок представників екстрених служб”, – написав губернатор Ігор Артамонов.
До зони евакуації потрапляють 416 домоволодінь неподалік військового аеродрому.
- 531 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 На окупованій Луганщині чоловіків примусово відправляють на «спеціальні збори»
- 14:00 Луганські діячі культури отримали державні нагороди напередодні професійного свята
- 12:00 Ворожий дрон забрав життя захисника з Луганщини
- 09:30 Окупанти штурмували поблизу 11 населених пунктів на двох східних напрямках
- 09:00 “Стоятимемо до перемоги, однак армії необхідні зміни”: сіверськодончанин, підполковник Микола Дубілєв
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Дніпропетровщині внаслідок ворожого авіаудару загинув луганський поліцейський 04.11.2025 переглядів: 903
- На Закарпатті за колабораціонізм засудили працівника сіверськодонецького «Оргхіму», – ЗМІ 04.11.2025 переглядів: 866
- В Ірпені поховали загиблого військового з Луганщини Вадима Лихацького 06.11.2025 переглядів: 750
- Харченко призначив нову директорку Департаменту соцзахисту населення Луганської ОВА – що відомо 05.11.2025 переглядів: 559


Ворожий дрон забрав життя захисника з Луганщини
Окупанти штурмували поблизу 11 населених пунктів на двох східних напрямках
У Запоріжжі продовжують будувати та ремонтувати житло для ВПО